OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)

 

63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Wrocławska 55

tel.: +48 503 95 01 06
tel.: +48 62 738 11 26

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

63-400 Ostrów Wlkp.
ul. Sienkiewicza 4

tel.: +48 503 95 03 34
tel.: +48 62 738 11 19

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza firma

Firma Okno-profil istnieje na polskim rynku od 1997 roku. Od samego początku działamy jako spółka cywilna natomiast od 15 lat jesteśmy przedstawicielem firmy DRUTEX. Przywiązujemy dużą uwagę do obsługi klienta docelowego dlatego większość naszej kadry pracowniczej pracuje u nas niezmiennie tak wiele lat. Ten czas bez wątpienia przekłada się na zdobyte doświadczenie a co za tym idzie na profesjonalną obsługę i zadowolenie klienta.W swojej ofercie oprócz produktów wspomnianej wcześniej firmy DRUTEX, posiadamy także szeroki asortyment produktów takich firm jak: WIKĘD, CAL, Stolpaw, Horman, Dre, Porta Drzwi, Invado, Erkado, Pol-skone i wiele innych. Oprócz sprzedaży oferujemy także usługi w zakresie pomiarów, wycen oraz montażu zakupionych u nas produktów. Naszym osiągnięciem bez wątpienia jest to, że wymieniliśmy i wprawiliśmy już kilkaset tysięcy okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych oferowanych produktów co daje nam status jednej z największych firm w regionie związanych z branżą stolarki drzwiowej i okiennej zarówno w sprzedaży jak i montażu.

Czym się zajmujemy ?

Sprzedaż, montaż i doradztwo

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników oprócz miej obsługi przy zakupie oferowanych przez nas produktów służy także fachowym doradztwem w doborze okien, drzwi, bram, rolet itp.
w zależności od Państwa potrzeb. Przed zakupem oferujemy profesjonalny pomiar, a po dokonaniu zakupu zapewniamy montaż najwyższej jakości.

Wybrana oferta


Poradnik okienny